УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Розпочато повномасштабні ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград

Розпочато повномасштабні ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград

15 травня, розпочато ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград.

Виконуються роботи з розчистки смуги відводу автомобільної дороги від порослі (від перетину автомобільної дороги Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград з дорогою М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта).

Розпочаті роботи з фрезерування покриття на ділянці між селами Таранівка та Безпалівка в бік м. Лозова.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху,  звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Нагадуємо, що у цьому році заплановано повномасштабний ремонт дороги від Мерефи до Лозової з ремонтом 4-х штучних споруд.
Протяжність автошляху по регіону складає 132 км. На балансі Служби знаходиться 123 км. Ділянки по містах Первомайський та Лозова знаходяться в комунальній власності місцевих громад. Дорога занадто завантажена транспортним потоком. Обстеження, яке проводили влітку, показало, що транспортний потік досягає до 20 тисяч авто на добу. Траса була побудована у 1960-х роках минулого століття, вона з’єднує 4 райони: Харківський, Зміївський, Первомайський і Лозівський.

 

Прес-служба САД у Харківській області