УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Щоб забезпечити проїзд та вчасно ліквідувати зимову слизькість цими вихідними днями працюємо цілодобово

Щоб забезпечити проїзд та вчасно ліквідувати зимову слизькість цими вихідними днями працюємо цілодобово

Щоб забезпечити проїзд та вчасно ліквідувати зимову слизькість цими вихідними днями працюємо на дорозі цілодобово.

Наразі виконуємо роботу з розчистки доріг від снігу та посипки доріг протиожеледними матеріалами.

Нагадуємо, що за прогнозом синоптиків протягом дня буде йти сніг, який к вечору перейде у мокрий сніг та дощ, що призведе до можливої ожеледиці на дорогах. Циклон вийде з області у суботу приблизно вдень.

 

Експлуатаційне утримання автошляхів державного значення Харківщини за необхідності може забезпечити 341 од дорожніх машин та механізмів підрядних організацій:
* піскорозкидачі
* солерозподілювачі
* техніка з навісним обладнанням
* навантажувачі
* бульдозери
* автогрейдери
* роторні снігоочисники
* інша снігоочисна техніка на базі БАТ

В разі ускладнення руху автошляхами державного значення - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573367700 (цілодобово).

У часи негоди по можливості мінімізуйте пересування власним транспортом, особливо великоваговим. Стоянки та місця відстою для транспортних засобів зображені на Google карті https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1FxFpO6zvJhtbphfHV3Y9iy-7dBoVhwfm&ll=49.61123909317688%2C36.56928315000001&z=8

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

 

Прес-служба САД у Харківській області.