УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Службою автодоріг проведено штаб в рамках Програми Національного проекту Президента України "Велике будівництво" у межах Харківської області

Службою автодоріг проведено штаб в рамках Програми Національного проекту Президента України "Велике будівництво" у межах Харківської області

27 травня 2020 року в рамках Програми «Велике будівництво» Службою автомобільних доріг у Харківській області проведено засідання штабу з підрядними підприємствами стосовно ходу виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Головною задачею оперативного штабу є виконання Національного проекту Президента України «Велике будівництво».

«Роботи необхідно виконати в строк, в повному обсязі та якісно» - начальник Служби Андрій Алексєєв.

Працівниками Служби автомобільних доріг у Харківській області проаналізовано план-графік підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь» по автомобільним дорогам М-03 Київ-Харків-Довжанський (Донецький напрямок), Н-26 Чугуїв-Мілове (Луганський напрямок), Р-51 Мерефа–Лозова – Павлоград та виявлено відставання в роботі.

За інформацією  керівника проекту ТОВ "Автомагістраль-південь" Миколая Азацького, ремонтні роботи на автомобільних дорогах М-03 Київ-Харків-Довжанський (Донецький напрямок), Н-26 Чугуїв-Мілове (Луганський напрямок), Р-51 Мерефа–Лозова – Павлоград виконуються згідно плану-графіку. В травні місяці через погодні умови план-графік було відкориговано. Виробничі бази в Дергачівському та Шевченківському районах забезпечені в повному обсязі кам’яними матеріалами та бітумними емульсіями. На сьогоднішній день виконання від плану становить 45 %.

Підбиваючи підсумки наради, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв наголосив на тому, що під час виконання робіт має бути забезпечено належний рівень охорони праці та безпеки руху працівників та учасників дорожнього руху. Крім цього, для забезпечення в повному обсязі виконання Програми Національного проекту Президента України "Велике будівництво" у межах Харківської області, підрядній організації ТОВ "Автомагістраль-Південь" було вказано на проблему з якості і темпу виконання робіт. Поставлено завдання щодо нарощування темпів виробничих потужностей  (збільшення штату робітників, машин та механізмів) та прискорення темпу виконання робіт.
«Розрахунки виконати з урахуванням будівельного сезону 2020 року та надати скореговані виробничі графіки з зазначенням термінів та обсягів робіт» - начальник Служби Андрій Алексєєв.

 

Прес- служба САД у Харківській області