Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Спростування недостовірної інформації на веб-ресурсі hromadske.ua

Спростування недостовірної інформації на веб-ресурсі hromadske.ua

26 серпня 2019 року на сайті hromadske.ua було розміщено матеріал Марії Вовк та Вікторії Беги під назвою: «Після обвалу мосту в Харкові водії продовжують по ньому їздити».

У зазначеному матеріалі подано недостовірну інформацію, яка потребує спростування.

26.08.2019 13:15 на веб-ресурсі hromadske.ua, автор Марія Вовк та Вікторія Бега, була оприлюднена стаття щодо руйнування частини шляхопроводу через залізницю на ділянці автомобільної дороги М-18-1 під’їзд до аеропорту Харків з боку м. Довжанський, в районі с. Пісочин.

В статті, повідомляють про те, що: «На місці обвалу мосту чергують екіпажі патрульної поліції та робочі, аварійну ділянку огородили та встановили об’їзд. Попри це водії проїжджають в метрі від обвалу, а деякі автомобілісти навіть знімають відео свого проїзду мостом та викладають у соціальні мережі». Крім цього: «Це повідомляють кореспонденти Громадського з місця події».

В дійсності, 25 серпня, вранці, обрушилася частина шляхопроводу на автомобільній дорозі М-18-1 під’їзд до аеропорту Харків з боку м. Довжанський, на ділянці дороги від ринку «Лоск» в бік селища Пісочин. Повідомлення про дану ситуацію надійшло до ДСНС близько 9:00 ранку. О 9:30 години ранку, відповідні служби були на шляхопроводі.

Одразу було проведено першочергові заходи із закриттям руху автомобільного транспорту, із огородженням аварійної ділянки та встановленням тимчасових засобів організації дорожнього руху. Поліція з того моменту веде цілодобове чергування, спочатку, посередині та в кінці шляхопроводу. У водіїв не має можливості проїхати цю ділянку (км 0+000 – км 1+100).


Відео яке викладено у соціальні мережі, де водії продовжують їздити після обвалу частини шляхопроводу, зроблено до приїзду відповідних служб. Також на відео чітко видно, що ніякої огорожі там ще не має. Отже це трапилось, майже одразу, після обвалу частини шляхопроводу та до приїзду працівників ДСНС, патрульної поліції, облавтодору та Служби.