УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Спростування неправдивої інформації стосовно ремонту на ділянці дороги М-03 від 506 до 553 км. Насправді, ідеться про капітальний ремонт шляхопроводу розташованому на км 553+506

Спростування неправдивої інформації стосовно ремонту на ділянці дороги М-03 від 506 до 553 км. Насправді, ідеться про капітальний ремонт шляхопроводу розташованому на км 553+506

З метою спростування неправдивої інформації, поширеної в ЗМІ стосовно капітального ремонту на ділянці дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від 506-го до 553-го кілометра, яку ми побачили в новинній стрічці ukr.net, а саме на сайті znaj.ua, який в свою чергу некоректно подав інформацію від телеканалу 2+2 програми «Джедаі».

Коротко розкажемо, як є насправді.
По-перше, у тендері ідеться про капітальний ремонт шляхопроводу розташованому на км 553+506 (де 553 - це кілометр, а 506 - це метр). Ніхто не збирається ремонтувати відремонтовану ділянку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від 506-го до 553-го кілометра.
По-друге, тендер на виконання робіт законно виграла компанія ТОВ "Мостобудівельний загін 112". Це потужна компанія, яка спеціалізується не ремонті штучних споруд і в Служби вона не викликає сумнівів. До речі, роботи там активно йдуть. Додамо, що у прокуратури виникли сумніви до ТОВ "Мостобудівельний загін 112", коли підрядна організація вже розгорнула роботу на повну потужність.
По-трете, наші юристи займаються своєю роботою, наразі вони спрямували докази відсутності підстав звернення прокуратурою до суду, і до «війни» ніхто не готується!

Тож, шановні, якщо Ви не є компетентними в цих питаннях звертайтеся за коментарями до професіоналів. А до такої поданої інформації рекомендуємо ставитися з обережністю.