УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Стан покриття на більшості державних доріг 14 січня - мокре, оброблене ПСС. У суботу, 15 січня очікується невеликий мокрий сніг та пориви вітру 15 — 20 м/с

Стан покриття на більшості державних доріг 14 січня - мокре, оброблене ПСС. У суботу, 15 січня очікується невеликий мокрий сніг та пориви вітру 15 — 20 м/с

Проїзд по державним дорогам області – забезпечено.   

Для забезпечення проїзду автошляхами державного значення упродовж доби працювало 130 одиниць спецтехніки та 175 працівників.

З 13 на 14 січня для обробки доріг протиожеледними матеріалами використано: 1327 м3 піщано-соляної суміші, 48 м3 відсіво-соляної суміші та 76 т. технічної солі. Покриття на дорогах - мокре, оброблене та оброблюється ПСС.

Температура повітря наразі становить 0°C +2°C. Місцями по області спостерігаються опади у вигляді слабкого мокрого снігу та дощу, які ввечері трохи посиляться. На дорогах державного значення тривають роботи з оброблення протиожеледними матеріалами, зокрема обробки мостів та шляхопроводів, небезпечних ділянок доріг (спуски і підйоми).

У суботу 15 січня, вдень невеликий сніг, мокрий сніг. Вітер північно-західний,  вночі 17 — 22 м/с, місцями пориви  25 — 27 м/с; вдень 15 — 20 м/с. Температура повітря вдень від -3°С до +2°С. К вечору знову відбудеться зниження температури повітря  до -5°С. У неділю 16 січня, також, можливі невеликі, короткочасні опади при мінусовій температурі повітря.

Шановні водії! Нагадуємо, що за таких погодних умов, як коливання температурних показників через "0°С" та опадами, на дорогах області може утворюватися ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Просимо вас неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися паском безпеки, тримати безпечну дистанцію, не перевищувати швидкість. Бережіть себе!

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування:  https://bit.ly/3DeFe6w

З'явилися питання щодо стану проїзду дорогами державного значення? Телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344, 341-31-55 цілодобово.

Нинішній стан покриття на державних дорогах ↓