УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Стан покриття на більшості державних доріг - мокре, оброблене ПСС. Проїзд на 20.01.2021 забезпечено

Стан покриття на більшості державних доріг - мокре, оброблене ПСС. Проїзд на 20.01.2021 забезпечено

Проїзд по державним дорогам області – забезпечено.  

Погодні умови за добу: вдень 19 січня спостерігалась малохмарна погода, з поривами вітру 5-10 м/с, без істотних опадів. Приблизно о 18:00 годині в Ізюмському районі спостерігались опади у вигляді слабкого снігу.  Температура коливалась вдень  від -10°С  до -16°С, вночі  від -16°С  до -24°С.  

Протягом доби на державних дорогах області працювало 125 одиниці спецтехніки, із них в чергуванні було задіяно 30 одиниць. Кількість робітників, задіяних по зимовому утриманню:  122 людини. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано:  578,0 м3 піщано-соляної суміші та  94,6 т. технічної солі.

Виконувались роботи з розширення узбіч проїзної частини від снігу, оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення, обробки та очистки зупинок, а також тротуару на шляхопроводі.

На ранок 20 січня хмарно без опадів , сильний мороз.  
Стан покриття на більшості державних доріг  – мокре, оброблене ПСС. На дорогах місцями ожеледиця.

Протягом дня будуть продовжуватись роботи з оброблення протиожеледними матеріалами автомобільних доріг. Також будуть виконуватися підготовчі роботи для подальшого водовідведення, так як, вже цієї п’ятниці температура повітря вдень підвищиться від +1°С до +5°С тепла. Опадів у найближчі дні не очікується.

Нинішній стан покриття на державних дорогах ↓ 

Водії пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами. В разі ускладнення руху - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 та 0573367700 (цілодобово).