УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Станом на 15:00 год. 12 лютого - проїзд забезпечено, техніка працює (відеоролик)

Станом на 15:00 год. 12 лютого - проїзд забезпечено, техніка працює (відеоролик)

Проїзд забезпечено, техніка працює у цілодобовому режимі!

Станом на 15:00 годину спостерігаються опади у вигляді снігу (з різною інтенсивністю) по всій території Харківської області. Циклон рухається з заходу на схід, тому у східних районах - сніг більш інтенсивний. Робота дорожніх підприємств спрямована на очищення проїзної частини, ліквідації снігових переметів та ожеледиці на дорогах. Температура повітря від 0°С до -3°С.

За прогнозом синоптиків близько 20:00 години, поступово, циклон почне виходити з області. Тому вкотре, просимо водії великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами у період негоди, та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту. Адресна прив'язка майданчиків → посилання.

13 лютого таких істотних опадів вже не очікується.

Щоб не наражати на небезпеку себе та своїх рідних, краще утримайтеся від поїздок до закінчення негоди, до того ж це посприяє більш ефективній роботі снігоприбиральної техніки.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

 

Прес-служба САД у Харківській області