УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Станом на середину червня місяця, на дорогах області оновлено 318 км горизонтальної дорожньої розмітки

Станом на середину червня місяця, на дорогах області оновлено 318 км горизонтальної дорожньої розмітки

На цьому тижні продовжується виконання комплексу робіт по нанесенню горизонтальної дорожньої розмітки у Харківській області. Всього з початку року за рахунок експлуатаційного утримання розмічено 318 км проїзної частини та 48 пішохідних переходів.

На сьогодні роботи по оновленню дорожньої розмітки закінчено на автомобільній дорозі Р-46 Харків – Охтирка, М-18-1 під’їзд до аеропорту "Харків", М-03 Київ – Харків – Довжанський (Полтавський напрямок), Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка на ділянці до смт Безлюдівка.

Продовжуються роботи на дорозі Р-78 в напрямку на Балаклію, Т-21-06 Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутьк, Т-21-16 Коломак – Шелестове – Колонтаїв. Паралельно ведуться роботи з оновлення розмітки пішохідних переходів на дорозі Р-46 Харків – Охтирка.

Займається розміткою підрядна організація ТОВ "ТБД".

 

Що стосується доріг М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта та М-29 Харків – Красноград – Перещепине, то їх експлуатаційним утримання займається підрядна організація ТОВ "Автомагістраль-Південь", яка й виконує роботи по нанесенню горизонтальної дорожньої розмітки на них. На дорозі М-18 розмітка нанесена з км 0 по км 36, на дорозі М-29 виконано роботи з км 0 по км 127,9 по правому проїзду та по лівому проїзду - з км 0 по км 31.

Крім цього, в посиленому темпі тривають роботи щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування державного значення у Харківській області на 2021 рік. Так, на дорогах області тривають роботи з ліквідації ямковості, видалення порослі, покосу трави, ремонту бар’єрного огородження та заміні дорожніх знаків. Нагадуємо, що ці роботи виконуються за рахунок експлуатаційного утримання.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.