УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Стартував поточний дрібний ремонт дороги Р-78 в межах смт. Безлюдівка на ділянці в 1,2 кілометри

Стартував поточний дрібний ремонт дороги Р-78 в межах смт. Безлюдівка на ділянці в 1,2 кілометри

В ніч з 22.06.2021 на 23.06.2021 року розпочалися роботи з поточного дрібного ремонту асфальтобетонного покриття на ділянці дороги Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка протяжністю 1,2 км в межах смт. Безлюдівка (від початку забудови селища з боку м. Харків до світлофорного об'єкту біля вулиці Кооперативна, ділянка км 4+800 - км 6+000).

Наразі відфрезеровано 270 метрів. Завдяки тому, що в селищі є вуличне освітлення, ремонтні роботи на дорозі проводяться виключно вночі – щоб не перекривати рух автотранспорту.

«На ділянці буде укладено два шари асфальтобетону типу Б. Тут ми маємо гарну основу - залізобетонні плити, що не потребують значного підсилення дорожного одягу», - розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

Загалом, передбачається виконати такі види робіт:
1. Фрезерування асфальтобетонного покриття;
2. Підсилення основи дорожнього одягу;
3. Влаштування вирівнюючого шару покриття з модифікованої асфальтобетонної суміші;
4. Укріплення узбіч;
5. Нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Виконує роботи ДП "Харківській облавтодор". Орієнтовний термін виконання робіт 2 тижні.

Нагадаємо, що ділянка дороги з боку міста Харкова до світлофорного об’єкта біля вулиці Кооперативної в Безлюдівці давно потребувала ремонту. Через украй поганий стан покриття тут створювалися великі затори, особливо влітку, коли багато харків’ян їдуть відпочивати на Безлюдівські озера.