УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Цими вихідними у нічний час, заасфальтували перехрестя дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та Салтівського шосе (виїзд через 602 мікрорайон)

Цими вихідними у нічний час, заасфальтували перехрестя дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та Салтівського шосе (виїзд через 602 мікрорайон)

Загалом, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на об’їзній дорозі вже відфрезеровано 50,7 км старого шару покриття, заасфальтовано 49,2 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші та 27,3 км у верхньому шарі з щебенево-мастикового асфальтобетону. Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру, вже влаштовано 28,1 тис. кв.м.

Ремонтні роботи ведуться на 58 кілометрах за маршрутом Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка.

Де працюємо зараз?

Цими вихідними у нічний час, верхнім шаром з ЩМА заасфальтували перехрестя дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та Салтівського шосе (виїзд через 602 мікрорайон).

Наразі на ділянці дороги М-03 Київ-Харків-Довжаньский, яка входить до складу об’їзної тривають роботи з влаштування фінішного, верхнього шару з ЩМА біля повороту на смт Кулиничі. Бортовий камінь встановлюють біля виїзду 602 мікрорайону, а на км 575 влаштовують перехідно-швидкісну смугу руху (примикання до мікрорайону Залютино).

На ділянці дороги М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» продовжуються роботи з влаштування верхнього шару на ділянці дороги біля Роганського житлового масиву, крім цього підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги на ділянці розташування виїзду з міського сміттєзвалища.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Виконують роботи підрядні організації: ТОВ «Автомагістраль-Південь» - від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву; ТОВ «Славдорстрой» -  від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка.

Нагадуємо, що Об’їзна дорога навколо м. Харків складається з відрізків 5 державних доріг загальною протяжністю 82 км:
- М-03 Київ — Харків — Довжанський,
- М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта,
- Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка
- 2 під’їзди до аеропорту «Харків» з боку Довжанського та Києва.

Географічно ділянки ремонту охоплюють північно-західну, північну, північно-східну та південно-східні частини кільцевої дороги. Ремонт частини, що залишилася — перспектива майбутніх років.