Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » У 2020 році продовжується ремонт автомобільної дороги Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград (відеоролик)

У 2020 році продовжується ремонт автомобільної дороги Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград (відеоролик)

В 2020 році планується завершити комплекс робіт на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград.

В цьому році заплановано влаштування верхніх шарів покриття – 61 км та облаштування автомобільної дороги (влаштування автобусних зупинок, з’їздів та примикань, завершення робіт з укріплення узбіч, встановлення дорожніх знаків, вирубка залишкової порослі в межі відводу проїзної частини та влаштування дорожньої розмітки).

У відеоролику зображено влаштування асфальтобетонного покриття на з’їзді до с. Роздольне. Крім цього виконуються роботи з порубки порослі та укріплення узбіч.

Довідково: Протяжність автошляху по регіону складає 132 км. На балансі Служби знаходиться 123 км. Ділянки по містах Первомайський та Лозова знаходяться в комунальній власності місцевих громад. Траса була побудована у 1960-х роках минулого століття, вона з’єднує 4 райони: Харківський, Зміївський, Первомайський і Лозівський. Ремонт цієї дороги розпочався у 2017 році. У минулому році по всій протяжності автомобільної дороги в межах Харківської області було відновлено 76 км асфальтобетонного покриття та введено в експлуатацію 49 км (ділянки виконані у повному обсязі). 

Підрядник: ТОВ "АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ"

 

 

Прес-служба САД у Харківській області