УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » У порівнянні з минулим роком обсяги ремонту мостових споруд збільшилися в 11 разів

У порівнянні з минулим роком обсяги ремонту мостових споруд збільшилися в 11 разів

Минулого року Президент України Володимир Зеленський анонсував масштабну програму відновлення мостів України. Концепція програми передбачає приділення набагато більшої уваги штучним спорудам. 

Керівник Служби Андрій Алексєєв зазначив: "Наразі продовжуємо нарощувати темпи ремонтних робіт на мостах і шляхопроводах, хоча у порівнянні аналогічного періоду минулого року зафіксовано збільшення обсягів виконання робіт на штучних спорудах аж в  11 разів. Тобто завдання президента виконуємо неухильно".

В межах реалізації Програми Президента «Велике будівництво» на мосту через р. Сіверський Донець, який розташований на дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 2+852 ремонті роботи завершено, триває введення мостової споруди в експлуатацію. 

 

 

За словами начальника Служби, кошторисна вартість робіт при проведенні торгів складала 33,5 млн грн, але підрядник виконав роботи за 30 млн, тим самим зекономивши понад 3 млн для держави.

«В рамках ремонтних робіт повністю замінені тротуарні блоки, відремонтовані прогонові конструкції, замінено покриття, перильне і бар’єрне огородження та встановлено автономне зовнішнє освітлення, яке буде сприяти безпеці на об'єкті», - розповів Андрій Алексєєв.

З результатами проведених робіт на об'єкті ознайомився й заступник голови ХОДА Михайло Харнам. «Роботи на мостовій споруді тривали впродовж 5 місяців. Ремонт проведено дуже якісно та відповідно до термінів. Це один з прикладів - як треба працювати»,  - сказав Михайло Харнам.

 

 

Довідково: Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка. Довжина штучної споруди 108,94 п.м. Споруда не ремонтувалася 32 роки.