УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » У рамках президентської програми «Велике будівництво», на об’їзній дорозі відфрезеровано 46,2 км старого шару покриття та заасфальтовано 37,9 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі

У рамках президентської програми «Велике будівництво», на об’їзній дорозі відфрезеровано 46,2 км старого шару покриття та заасфальтовано 37,9 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі

Станом на 17 червня на об’їзній дорозі навколо м. Харків відфрезеровано 46,2 км старого покриття: М-03 від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву - 32,5 км, М-03-03 від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка - 13,7 км.

Влаштовано 37,9 км вирівнюючого шару з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, із них з використанням георешітки в асфальтобетоні 22 км:
- на ділянці М-03 Київ-Харків-Довжаньский від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву - 27,9 км у вирівнюючому шарі, із них 16,2 км з використанням георешітки в асфальтобетоні;
- на ділянці М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка - 10 км у вирівнюючому шарі, із них  5,8 км з використанням георешітки в асфальтобетоні.

Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру, вже влаштовано 21,4 тис. кв.м.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Наразі на ділянці дороги М-03 Київ-Харків-Довжаньский, яка входить до складу об’їзної, підрядники влаштовують вирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на ділянці перехрестя на Старий Салтів км 507 - км 509, а також на ділянці км 482 - км 481 з боку естакади в сторону авторинку ЛОСК. Продовжуються роботи з влаштування шарів дорожнього одягу на додаткових перехідно-швидкісних смугах км 488, та км 503.

На ділянці дороги М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару між Роганський житловим масивом та Філіп Морісом, фрезерування з’їздів.

Паралельно виконуються роботи по додатковим перехідно-швидкісним смугам, видалення чагарникової порослі з узбіч та установки бортів, демонтаж бар’єрного огородження, демонтаж старого та влаштування нового бортового каменю.

Нагадуємо, за ділянками ремонту:

Перша ділянка: траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 472+045 – км 493+400, від смт. Пісочин до Фельдман Екопарку. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Друга ділянка: М-03 Київ – Харків – Довжанський,  км 493+900 – км 516+200, від Фельдман Екопарку до Роганського житлового масиву. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третя ділянка: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків», на ділянці км 0+000 — км 13+688, від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Об’їзна дорога навколо м. Харків складається з відрізків 5-х доріг загальною протяжністю 82 км. Загалом у рамках програми Президента #Велике_будівництво на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту – 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.