УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » У всій готовності зустріли перший сніг на Харківщині. Проїзд державними дорогами забезпечено

У всій готовності зустріли перший сніг на Харківщині. Проїзд державними дорогами забезпечено

Близько 10 год. ранку 15 листопада з північного сходу області зайшов циклон.

При температурі повітря 0 -1°С морозу розпочались опади у вигляді мряки та слабкого мокрого снігу у таких районах: Харківський, Вовчанський, Великобурлуцький, Дворічанський район.

Протягом доби сніг спостерігався у таких районах: Харківський, Вовчанський, Великобурлуцький, Дворічанський, Печенізький та Куп’янський. На іншій території області істотних опадів не було. Температура повітря вночі становила -1°С - 5°С  морозу.
У Великобурлуцькому та Дворічанському районах товщина снігового покриву сягала до 5см.

У період з 15 по 16 листопада на державних дорогах області працювало 108 одиниць спецтехніки та 148 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 463 м3 піщано-соляної суміші та 36 тон технічної солі.

Виконувались роботи з розчищення проїзної частини від снігу, талого снігу, роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Вранці 16 грудня лише у північно східних та східних районах області спостерігається сніг, мокрий сніг. Зараз там працює дорожня техніка.
За прогнозом синоптиків опади припиняться ввечері. Температура повітря по області вдень від -5°С до -1°С морозу.  

Станом на 10 год. ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Шановні водії, на дорогах можлива місцями ожеледиця. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.