УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » У зв’язку з погіршенням погодних умов, 4 лютого у Службі проведено засідання оперативного штабу

У зв’язку з погіршенням погодних умов, 4 лютого у Службі проведено засідання оперативного штабу

5 і 6 лютого у зв'язку з проходженням активного південного циклону очікуються складні погодні умови: значний сніг, місцями мокрий сніг. Пориви вітру 15-20 м/с.

З метою оперативного реагування при виникненні ускладнень в проїзді автомобільними дорогами, 4 лютого проведено засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва за участю відповідальних працівників Служби автомобільних доріг, ДП «Харківський облавтодор», Національної поліції, ДСНС у Харківській області  та Укртрансбезпеки що до взаємодії відповідних підрозділів.

За результатами проведення оперативного штабу надано відповідні доручення підрядним організаціям задіяних в зимовому утриманню щодо безперебійного та безпечного руху автотранспорту на дорогах загального користування державного значення, а також відпрацьовано питання, щодо передислокації наявної техніки в місця, на яких очікується найбільш інтенсивні опади. Підготовлено 298 одиниць спецтехніки, у разі необхідності обговорено питання залучення техніки ДСНС та техніки інших підприємств яка буде перебувати в черговому режимі на випадок ускладнення руху.

У період негоди, просимо водіїв великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

Шановні водії! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

Нагадуємо, що Служба відповідає за стан автомобільних доріг загального користування державного значення. За стан доріг місцевого значення відповідає - Державне підприємство "Дороги Харківщини". Крім цього, якщо звернення по місцевим дорогам надходять до нас, то ми завжди відповідаємо і перенаправляємо.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00.
✅ Дзвінки приймаються цілодобово!

 

Прес- служба САД у Харківській області