УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Увага! 2-3 лютого 2021 року по області спостерігатиметься туман

Увага! 2-3 лютого 2021 року по області спостерігатиметься туман

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру у Харківській області до кінця доби 2 лютого з утриманням 3 лютого місцями по області туман, видимість 200-500м.

Шановні водії! Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі, тумани тощо) потрібно бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Увага, у зв’язку з можливим переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте за номером диспетчера 0573368344 та 0573367700 (цілодобово). Дзвінки приймаються цілодобово! Крім того, можете залишити своє звернення на Інтерактивній мапі Укравтодору → https://map.ukravtodor.gov.ua

 

Прес-служба САД у Харківській області.