Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Увага! Через руйнування частини шляхопроводу через залзіницю на дорозі М-18 в районі с. Пісочин, транспортні потоки направлено по іншій частині Окружної - по дорозі Київ- Харків - Довжанський.

Увага! Через руйнування частини шляхопроводу через залзіницю на дорозі М-18 в районі с. Пісочин, транспортні потоки направлено по іншій частині Окружної - по дорозі Київ- Харків - Довжанський.

25 серпня, вранці, обрушилася одна сторона мосту від ринку «Лоск» в бік селища Пісочин. Постраждалих осіб не має. Рух транспорту перекрито.

У даний момент стан конструкції, обстежує комісія Служби автомобільних доріг у Харківській області.

За інформацією заступника начальника з розвитку доріг Сергія Пляки, в даний момент організовано об'їзд пошкодженого моста через Баварію та Пісочин.
«Пошкоджено третій проліт моста на під'їзді до аеропорту «Харків» з боку Довжанського, площа ділянки - 12 на 9 метрів. У результаті події ніхто не постраждав. Залізничні колії залишилися вільними. Повідомлення про дану ситуацію надійшло до ДСНС о 9:05 ранку. Попередня версія причин події - проїзд великовантажного транспорту», - повідомив Сергій Пляка.
На даний момент рух на 2-кілометровій ділянці кільцевої дороги перекрито. На місці працює комісія, яка встановлює причини події та визначить обсяг необхідних відновлювальних робіт.

Відновлювати міст почнуть невідкладно - як тільки комісія завершить свою роботу.