УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Увага, протягом доби очікується погіршення погодних умов - невеликий сніг з можливим переходом температури через "0°С". Протягом вихідних днів - дощі

Увага, протягом доби очікується погіршення погодних умов - невеликий сніг з можливим переходом температури через "0°С". Протягом вихідних днів - дощі

За даними Харківського гідрометеорологічного центру у Харківській області, 19 листопада вранці очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу, можливо с дощем при температурі повітря від -3°С  до +2°С.

Крім цього, в суботу та неділю очікуються дощі. Температура повітря протягом вихідних днів коливатиметься від +0°С  до +9°С .

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами.

Вкотре нагадуємо водіям про необхідність обов'язкового використання зимових шин.

Увага, у зв’язку з можливими опадами та переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

У разі ускладнення руху автошляхами державного значення області - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 (цілодобово).