Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » В Чугуївському районі було проведено спільну нараду з підготовки дорожнього комплексу Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

В Чугуївському районі було проведено спільну нараду з підготовки дорожнього комплексу Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Перед очікуваним погіршенням погодних умов, у п'ятницю в Чугуївському районі було проведено спільну нараду з підготовки  дорожнього комплексу Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період  2018-2019 років.

Присутні:
Шошин Микола Миколайович - Голова Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області.
Зражевець Євген Маркович - начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області.
Турченко Ігор Вікторович - директор ДП «Дороги Харківщини».
Мачула Віталій Ігоревич - директор ДП «Харківський облавтодор».
Заступники начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.
Заступник директора ДП «Дороги Харківщини».
Заступники директора ДП «Харківський облавтодор».
Начальники філій ДП «Харківський облавтодор».

У ході наради начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Зражевець Є. М. висвітлив інформацію щодо готовності підприємств дорожнього комплексу Харківської області до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019рр.
З метою підготовки дорожньої мережі до роботи в зимовий період 2018-2019 рр на автомобільних дорогах державного значення Харківської області були виконані наступні роботи:
- Ліквідовано 183,6 тис.м2 (75% від виявленої) ямковості, в т.ч .:
- Нанесено 1 700 км (100%); дорожньої розмітки;
- Відремонтовано та встановлено 12,5 км (100%) бар'єрного огородження;
- Встановлено та замінено 3 000 од (100%); дорожніх знаків.

Для забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту на автомобільних дорогах загального користування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років Службою автомобільних доріг у Харківській області спільно з ДП "Харківський облавтодор" були розроблені заходи і план-графік, згідно яких проводиться їх виконання.
На сьогодні філіями «Харківського облавтодору» заготовлено:
- 50,8 тис. тон піску – 70,8% (план 71,8 тис.тон);
- 12,36 тис. тон технічної солі – 76,8% (план 16,1 тис.тон).
Роботи по заготівлі піску і солі тривають.

Для проведення зимового утримання підготовлено:
-  280 од. спецтехніки - 94% від запланованого (план 298 од.).
- На випадок непередбачених ситуацій планується укласти 57 договорів на залучення додаткової техніки з підприємств районів (укладено 33).
- Для інформування учасників дорожнього руху про небезпеку в несприятливий період, встановлені дорожні знаки 1.13 "Слизька дорога" з табличками «Ожеледь» (кількість 2897 шт.).
- Паливно-мастильні матеріали «Харківський облавтодор» заготовляє централізовано і по потребі буде ними забезпечувати філії
- Починаючи з 12.11.2018 у Службі автомобільних доріг та у філіях ДП «Харківський облавтодор» введено цілодобове чергування відповідальних осіб.

 

Прес-служба САД у Харківській області