Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » В рамках відкриття об'їзної дороги навколо м. Лозова, начальник Служби розповів про виконані роботи на Р-51

В рамках відкриття об'їзної дороги навколо м. Лозова, начальник Служби розповів про виконані роботи на Р-51

Начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець взяв участь у відкритті об'їзної дороги навколо м. Лозова. В рамках заходу, розповів про виконані роботи на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград.

Так, автомобільна дорога державного значення Р-51 «Мерефа - Лозова – Павлоград» побудована в 1958 - 1962 роках. З моменту будівництва до 2017 року капітально не ремонтувалась. За період 2017 – 2018рр. відновлено 35,91 км.
Загальна протяжність автомобільної дороги в межах Харківської області - 131,2 км, бере свій початок від автодороги Харків – Сімферополь, проходить територіями Харківського, Зміївського, Первомайського та Лозівського районів і виходить на кордон з Дніпропетровською областю.
На балансі Служби автомобільних доріг знаходиться – 123,2 км.
Ділянки по м. Первомайск та м. Лозова, загальною протяжністю 8,0 км, знаходяться на балансі зазначених  міських рад. 

Відновлено 76 км дороги (до кінця року планується влуштавати 87,0 км нового покриття, з яких 59 км в двох шарах). Паралельно ремонтували 4 штучні споруди, якими проходить Р-51 (шляхопроводи в Таранівці, Лозовій та мости в Катеринівці й Іванівці). Роботи на спорудах остаточно завершать до 1 жовтня, також на деяких ділянках дороги триває нанесення розмітки та встановлення бар’єрної огорожі й знаків та на ваговому комплексі.

«Дорога на Лозову відновлена. Вона комфортна, безпечна та якісна - із збудованими ваговими комплексами, ремонтом мостових споруд, якими проходить шлях, та врахуванням усіх норм і стандартів», - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Лозівського району.

Одночасно з ремонтом дороги Мерефа – Лозова – Павлоград на Харківщині реалізували перший в Україні проект будівництва місцевої дороги коштом Дорожнього фонду – збудували 1,6 км об'їзної навколо міста Лозова.

«Усі заплановані роботи виконані в повному обсязі, - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. – Об’їзна дозволяє, в першу чергу, забезпечити безпеку одного з найбільших міст нашої області – міста Лозова, оскільки весь потік транспорту тепер піде в об’їзд міста. Крім того, вона дасть водіям скоротити дистанцію руху як до Дніпра, так і до Харкова - на 10 км. Також це покращить екологію міста».

Прес-служба САД у Харківській області