УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Відбулась спільна робоча нарада Служби та підрядного підприємства стосовно ходу виконання робіт по зимовому утриманню та робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах області

Відбулась спільна робоча нарада Служби та підрядного підприємства стосовно ходу виконання робіт по зимовому утриманню та робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах області

Цього тижня пройшла спільна робоча нарада між Службою автомобільних доріг у Харківській області (замовник робіт на державній мережі доріг), ДП "Дороги Харківщини" (замовник робіт на місцевій мережі доріг) та ДП "Харківський облавтодор" (виконавець) і його філій стосовно ходу виконання робіт по зимовому утриманню та робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах загального користування Харківської області.

Захід відбувся під головуванням начальника Служби - Андрія Алексєєва, заступника директора ДП "Дороги Харківщини" з експлуатаційного утримання Михайла Войтенко, директора ДП "Харківський облавтодор" Віталія Мачули, та заступника начальника Служби з експлуатаційного утримання Михайла Богатира.

Проведено аналіз роботи дорожніх підприємств під час минулих снігопадів, а також дощів при мінусовій температурі. Обговорено взаємодію всіх органів, які задіяні у зимовому утриманні та координацію дій між філіями підрядного підприємства.

На порядку денному було розгорнуто наступні питання:
Організація роботи техніки у період негоди.
Швидкісне реагування та прийняття рішень.
Важливість водовідведення на автомобільних дорогах.
Аварійний ямковий ремонт. Для постійного моніторингу за станом ділянок доріг закріплені інспектора технічного контролю Служби автодоріг.
Безпека руху та техніка безпеки в місцях проведення робіт.

Підсумки наради:
Швидко реагувати та приймати рішення стосовно організації техніки та роботи у період негоди.
Під час виконання робіт забезпечити належний рівень безпеки руху, охорони праці працівників та учасників дорожнього руху.
Щодня підрядному підприємству надавати інформаційну довідку щодо проведення робіт, та довідку щодо проблемних питань які виникають.
Забезпечити постійний нагляд робітниками філій облавтодору та інспекторами технічного контролю Служби за ділянками доріг на яких ведуться роботи.
Під час виконання ремонтних робіт забезпечити ведення необхідної документації.