УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Як почуваються придорожні території на нещодавно відновлених дорогах? Ми робимо для Вас, Ви псуєте для чого? Будьте людьми, не крадіть люки з нещодавно облаштованих придорожніх туалетів

Як почуваються придорожні території на нещодавно відновлених дорогах? Ми робимо для Вас, Ви псуєте для чого? Будьте людьми, не крадіть люки з нещодавно облаштованих придорожніх туалетів

В ході проведення комісійного обстеження дорожньої мережі виявили істотні прояви вандалізму. Зафіксували численні факти крадіжки або пошкодження елементів дорожньої обстановки (дорожніх знаків, стояків, стовбців, а також металевих бар’єрних та перильних огороджень на мостах та шляхопроводах).

Зокрема, на дорозі Т-21-11 км 17 були суттєво пошкодженні придорожні туалети: зірвані та вкрадені двері, по-звіриному розбито чаші унітазів та викорчувано люки, куди не дай Бог може зайти ввечері людина і впасти в яму самі знаєте з чим…

Найбільше фактів зникнення та пошкодження дорожніх знаків зафіксовано на таких державних дорогах області: Н-26 Чугуїв-Мілове, Р-46 Харків-Охтирка, Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград, Т-21-11 Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук.

Невже від цього комусь стало краще жити? Якщо Вам настільки необхіден люк з туалету, або стовп від знаку, зверніться до нас, будемо збирати кошти усім нашим колективом, тільки не крадіть…

Звертаємося до всіх свідомих громадян з проханням бережно ставитися до державного майна та дорожнього обладнання, адже від наявності знаків чи бар´єрного огородження залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.

Наразі на державних дорогах потрібно встановити (замінити) 1694 дорожніх знаків та встановити (відремонтувати) більше 20 км огороджень.

Тому, якщо ви стали свідками скоєння актів вандалізму – не будьте байдужими, невідкладно повідомляйте про це підрозділам нацполіції, та зателефонуйте за номером диспетчера при Службі автомобільних доріг області 0573368344 та 0573367700 (цілодобово).

Хочеться підкреслити, що заміна зіпсованих або вкрадених знаків та встановлення бар’єрної огорожі - це додаткові витрати бюджету, які могли бути спрямовані на інші заходи щодо забезпечення безпеки на дорогах.

Пам’ятайте, непоодинокі випадки крадіжок і пошкоджень дорожніх знаків караються Законом!