УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Як виглядає нещодавно відновлена ділянка в 18,3 км дороги Т-21-11 Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук? Дивіться у відеоогляді

Як виглядає нещодавно відновлена ділянка в 18,3 км дороги Т-21-11 Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук? Дивіться у відеоогляді

Ось яке відео та світлини маємо нещодавно відновленої ділянки в 18,3 км дороги Т-21-11 Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук.

За 2020 рік по зазначеній дорозі було відновлено та введено в експлуатацію окремими ділянками 18,2 км автомобільної дороги (від м. Чугуїв до повороту на с. Мартове).

У 2021 році виконано завершальні роботи з нанесення дорожньої розмітки зазначеної ділянки. Також, цього року плануються роботи з влаштування автономного освітлення.

Роботи виконувала підрядна організація: ТОВ «Автомагістраль-Південь»

Траса Т-21-11 поєднує Харків із районними центрами області й має важливе значення для регіону, адже веде до  популярних місць відпочинку мешканців області та рибалок – Печенізького водосховища, річки Сіверський Донець.

Зараз сезон відпусток, пляжів, купання та риболовлі. Тож, пропонуємо насолодитись поїздкою до річки Сіверський Донець, яка має багато переваг для гарного відпочинку. Крім того, річка багата на хижака, також часто тут зустрічається щука, судак, окунь і жерех.