УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » З початку року на дорогах Харківської області розмічено більше 720 км проїзної частини доріг

З початку року на дорогах Харківської області розмічено більше 720 км проїзної частини доріг

Оновлюємо горизонтальну дорожню розмітку та пішохідні переходи. Зокрема, вже оновили 103 пішохідних переходів.

Крім цього з початку року за рахунок експлуатаційного утримання розмічено більше 720 км проїзної частини.

На яких саме дорогах: М-03 Київ – Харків – Довжанський (Полтавський напрямок), Р-46 Харків – Охтирка, М-18-1 під’їзд до аеропорту "Харків", М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта та М-29 Харків – Красноград – Перещепине (залишилось нанести пішохідні переходи), Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка на ділянці від м. Харків і до с. Чистоводівка, Т-21-04 Харків – Вовчанськ – КПП Чугунівка в напрмяку м. Вовчанськ, Т-21-03 Харків – Золочів – КПП Олександрівка на ділянці від м. Харків до м. Дергачі, Р-79 Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ – КПП Піски на ділянці від м. Ізюм до с. Гороховатка.

У найближчих планах поетапно поновити розмітку на таких дорогах: Т-21-19 Наталине (Красноград) – Зачепилівка – Перещепине, продовження на дорозі Р-79 Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ – КПП Піски, Т-31-23 Межа Харківської області – Краснокутськ-/Р-46/, Т-21-06 Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ.

Займається розміткою підрядна організація ТОВ "ТБД".

Паралельно тривають роботи щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування державного значення, а саме: роботи з ліквідації ямковості, видалення порослі, покосу трави, ремонту бар’єрного огородження та заміні дорожніх знаків.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.