УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Заява про наміри в проведенні реконструкції автомобільної дороги М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Під`їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+000 - км 0+900 (M-18-01 Підхід до М-03)

Заява про наміри в проведенні реконструкції автомобільної дороги М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Під`їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+000 - км 0+900 (M-18-01 Підхід до М-03)

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Повідомляємо про наміри в проведенні реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Під`їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+000 - км 0+900. Наразі ця дорога має іншу назву M-18-01 Підхід до М-03.

Технічні і технологічні дані:
Категорія дороги – II. Загальна протяжність ділянки – 0,9 км.

Соціально-економічна необхідність проєктованої діяльності: Планована діяльність є необхідною з соціально-економічної точки зору, так як буде сприяти поліпшенню транспортної інфраструктури і сервісу, забезпечить мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище та запобігання можливості виникнення аварійних ситуацій.

Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:
- потреба в матеріалах – обсяги будівельних матеріалів визначаються на стадії проектування;
- енергетичних ресурсів – електроенергія для внутрішнього та зовнішнього освітлення при будівництві визначається проектом;
- водних ресурсів – вода питна привізна у період будівництва; вода технічна;
- трудовитрати – для ведення будівельно-монтажних робіт у відповідності до проекту реконструкції. Термін будівництва визначається проектом.

Транспортне забезпечення (при будівництві) – використання автотранспорту і будівельної власної техніки та підрядних організацій.

Екологічні та інші обмеження:ДСП-173, ДБН А 2.2-3-2014, ДБН А.2.2-1-2003

Можливі впливи планової діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище і види впливів на:
- клімат, мікроклімат – відсутні;
- повітряне середовище – присутні. При проведенні будівельних робіт відбувається забруднення повітря відпрацьованими газами будівельних машин та механізмів, при експлуатації – викиди в атмосферне повітря відпрацьованих газів від автомобілів, шумове навантаження;
- водне середовище – присутні;
- ґрунти – присутні;
- рослинний та тваринний світ – присутні;
- соціальне та техногенне середовище – присутні. Підвищення якості і безпеки перевезення вантажів і пасажирів, зменшення шумового навантаження та вібрації на прилеглі споруди та житлові будинки;
- об'єкти природно-заповідного фонду, історико-культурні, архітектурні та інші пам'ятки на даній території – відсутні.

Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного розміщення:поводження з відходами відповідно до вимог Закону України «Про відходи».Обсяг виконання ОВНС – відповідно до вимог ДБН А 2.2-1-2003.

Участь громадськості: з матеріалами проєкту і ОВНС можливо ознайомитись в Службі автомобільних доріг Харківської області за адресою: 61202, м. Харків, вул. Ахсарова, 2, тел. (057) 336-83-28, (057) 336-73-39, kh_sad@ukravtodor.gov.ua

Файли для завантажування

Заява про наміри (docx, 998.3 Кб)