Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Завершити роботи з тимчасового ремонту шляхопроводу в районі с. Пісочин планується до початку зими

Завершити роботи з тимчасового ремонту шляхопроводу в районі с. Пісочин планується до початку зими

Прийнято рішення щодо виділення додаткового фінансування на тимчасовий ремонт шляхопроводу на автомобільній дорозі державного значення М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+518.

Керівник Укравтодору Славомір Новак: «Цей міст - важливий інфраструктурний об’єкт, як для Харкова та Харківської області, так і для всієї України. У планах - тут і зараз дуже швидко ремонтувати аварійну ділянку. Підрядник обіцяє, що до кінця грудня міст буде відкрито для руху, ми будемо всіма способами підтримувати та допомагати, аби дотриматися термінів. Це максимальний темп для подібного ремонту. Будемо контролювати якість виконаних робіт. Паралельно готуємо проект капітального будівництва – реконструкції мосту.»

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка: «Середній проліт який зараз не зруйнований і знаходиться в задовільному стані, він весь, усією масою, всі шість балок буде піднято. Спочатку одна сторона буде піднята (загальна вага орієнтовано 650 тонн) для того щоб звільнити місто для роботи по ригелю, старий ригель буде демонтовано і встановиться новий ригель. Сторона опуститься.  Те саме буде зроблено з іншої сторони на першому-другому прольоті. Потім перейдемо до того прольоту який зараз зруйнований, там буде встановлено новий прольот, перекриється накладною залізобетонною плитою, відремонтуються тротуари, зробиться гідроізоляція.»

До нового року планується пустити рух траспорту з обмеженням вантажопідйомності до 20 тонн.