УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Завітала справжня зима! Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на державних дорогах області, станом на 13.01.2021 року

Завітала справжня зима! Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на державних дорогах області, станом на 13.01.2021 року

Станом на 9 годину ранку 13 січня, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Сьогодні вночі, близько 2:00 години ночі з південної частини області зайшов циклон. Розпочалися опади у вигляді снігу з сильним східним вітром 15-20 м/с у таких районах: Лозівський, Красноградський та Ізюмський та почали розповсюджуватись в північному напрямку. Температура вночі  коливалась від -4оС  до -2оС. Вже о 6:00 год. ранку 13 січня опади у вигляді  інтенсивного снігу  спостерігалися по  всій території області.

Товщина снігового покрову по області становить від 5 см до 15 см. Інтенсивний сніг буде йти до 14:00 години, після перейде в помірний. Циклон вийде з області вночі 14 січня.

У зв’язку з поривчастим вітром почали відкладатися снігові перемети до 50 см на автомобільних шляхах, у таких районах: Красноградський (Сахновщинський), Лозівський (Первомайський), Ізюмський (Балаклійський), Чугуївський (Вовчанськй).  

Техніка працює у цілодобовому режимі. Виконуються роботи з очищення проїзної частини від снігу, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Наразі задіяно 244 од спецтехніки в тому числі 44 погрущики та 230 робітників. Залучена додаткова техніка сторонніх підприємств.

Пріоритетними трасами є Київ-Харків-Довжанський, Чугуїв-Мілове, окружна, а також напрямки, які поєднують Харків з районними центрами, а саме Донецький та Луганський напрямок.

На всіх проблемних ділянках чергує спецтехніка:  погрущики та повноприводні автогрейдери. Це, перш за все, – Кам’янка за містом Ізюм, на кордоні з Луганською областю. Це Покотилівка, окружна дорога. Це Вовчанський напрямок – Ст. Салтів, та Валківський напрямок.

У часи негоди по можливості мінімізуйте пересування власним транспортом, особливо великоваговим. Стоянки та місця відстою для транспортних засобів зображені на Google карті https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1FxFpO6zvJhtbphfHV3Y9iy-7dBoVhwfm&ll=49.61123909317688%2C36.56928315000001&z=8

Розміщення стаціонарних пунктів обігріву на автомобільних дорогах загального користування Харківської області https://kh.ukravtodor.gov.ua/vodiiam_ta_pereviznykam/rozmishchennia_statsionarnykh_punktiv_obihrivu_na_avtomobilnykh_dorohakh_zahalnoho_korystuvannia_kharkivskoi_oblasti.html

Просимо водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху та не заважати спеціалізованій техніці прибирати сніг. Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань.

В разі ускладнення руху автошляхами державного значення - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 та 0573367700 (цілодобово).

Прес- служба САД у Харківській області