УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Зовсім скоро матимемо ще одну відновлену ділянку дороги Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка протяжністю 14,2 км

Зовсім скоро матимемо ще одну відновлену ділянку дороги Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка протяжністю 14,2 км

Зовсім скоро матимемо ще одну відновлену ділянку дороги Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка протяжністю 14,2 км, що проходить від траси М-03 через с. Веселе та смт Савинці.

Нагадаємо, працювати на цьому об'єкті розпочали наприкінці літа-2020. По всій протяжності об'єкту було влаштовано двошарову основу з щебенево-піщано-цементної суміші з додаванням цементу, вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону, а також 14,2 км верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Зараз тут ще продовжуються роботи з облаштування дороги. Після виконаних робіт, для комфортного та безпечного проїзду залишиться нанести тільки розмітку.

Нижче, відремонтовані ділянки минулого року...

Виконує роботи підрядна організація: ТОВ «Славдорстрой».

Довідково: загальна протяжність дороги 134,2 км. Дорога побудована в 60-х роках. І з того моменту до 2017 року капітально не ремонтувалась. З 2017 по 2019 роки було відремонтовано поточним ремонтом, окремими ділянками 22 км із них у повному конструктиві 14 км. Наприкінці літа 2020 року стартували роботи на ділянках загальною протяжністю - 14,2 км. До початку 2021 року було влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття протяжністю 9 км, та верхній шар протяжністю 2,5 км.