Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Звіт щодо виконання заходів з безпеки дорожнього руху під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху (з 12 по 17 травня 2020 року)

Звіт щодо виконання заходів з безпеки дорожнього руху під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху (з 12 по 17 травня 2020 року)

Звіт з Тижня безпеки дорожнього руху, який проводився з 12 по 17 травня 2020 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр.

Службою автомобільних доріг у Харківській області постійно виконуються заходи з безпеки дорожнього руху. Всього з початку року ліквідовано близько 90 тис. м2 ямковості, встановлено та замінено багато дорожніх знаків і відремонтовано транспортного бар’єрного огородження.

З дотриманням всіх карантинних норм, у вказаний період проведено ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах Харківщини:
✅ проведено перевірку ділянок доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху. Кількість перевірених ділянок - 41.
✅ приведено до належного санітарного стану зупинки громадського транспорту, автопавільйони та елементи санітарного облаштування - 139 шт.
✅ забезпечено нормативну видимість на всіх залізничних переїздах - 33 шт.

Основна мета заходів – реалізація довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху задля зменшення рівня аварійності та зведення нанівець смертності та травматизму.

Нагадуємо, про діючий національний проект ''Безпечна країна'' та закликаємо усіх громадян долучатися до нього, а дітей та молодь - брати участь у всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт, що проходить в рамках проекту: http://dopomogadtp.com/en/vseukrainskyj-konkurs-v-ramkakh-proektu-bezpechna-kraina/ .

 

 

Прес- служба САД у Харківській області