УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Водіям та перевізникам » У разі підвищення температури навколишнього середовища вище +28С діє обмеження руху у спекотний період

У разі підвищення температури навколишнього середовища вище +28С діє обмеження руху у спекотний період

 

За умов підвищення температури навколишнього середовища вище +28оС, рух великовагового транспорту по автомобільним дорогам загального користування загальною вагою  понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн призводить до передчасних руйнувань та утворення деформацій покриття автомобільних доріг.

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги", ст. 5, ст.6 Закону України "Про дорожній рух", Постанови КМУ від 27.06.2007 року № 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", з метою забезпечення утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного значення, у тому числі за складних погодних умов, Служба автомобільних доріг у Харківській області з настанням спекотної погоди вводить обмеження руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн, по автомобільним дорогам загального користування державного значення, на період коли температура становить понад +28оС (з 10.00 до 22.00).

Інформація про наявність стоянок та місць для відстою транспортних засобів, яким заборонено рух у світлу пору доби у Харківській області:

Щоб знайти місце розташування на карті певного майданчика для відстою великовагового транспорту, заходьте на цю сторінку: https://kmplus.org.ua/ua, прописуйте потрібний км по певній дорозі і Вам показує точку на мапі.

Із зазначенням будь-якого кілометра, можна подивитися де ця точка або відрізок буде розташований на мапі.